• Jeśli myślisz o dobrej kawie speciality w swojej lokalizacji, niezależnie od tego, czy masz kawiarnię, biuro, hotel, czy restaurację, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę z ceną b2b i wyślemy darmowe próbki kawy.

  • Znamy się na tym! Od ponad czterech lat prowadzimy wielokrotnie nagradzaną kawiarnię specialty wraz z restauracją śniadaniową. Wiemy, jakie są wyzwania i problemy, dlatego, możemy Ci zaproponować nie tylko bardzo dobrą kawę w dobrej cenie, ale też doradzimy, jak na niej zarabiać. Zoptymalizujemy sprzedaż i uruchomimy up selling. I oczywiście podstawa, czyli szkolenia i stałą opiekę bez wielkich umów i wyłączności.

  • Jeżeli chciałbyś mieć w swoim miejscu dobrą kawę dla swoich klientów czy dla zespołu, to mamy dla Ciebie ofertę: Po pierwsze - zaproponujemy Ci cenę b2b, darmową dostawę i opiekę, a dodatkowo doradzimy jaki ekspres kupić. Istnieje też możliwość wynajęcia ekspresu od nas.

  • Myślisz o swojej marce kawy, o kawie na prezent z Twoim logiem lub chodzi Ci po głowie jeszcze inna myśl? Odezwij się do nas i podziel się pomysłem.

Napisz do nas